» » Haki holownicze AUTO-HAK - opinie klientów i nasza własna

Wyszukaj hak

Kontakt

  • DOBREHAKI.PL
    al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
    NIP: 7441462383
  • E-mail:info@dobrehaki.pl
  • Telefon:+48 727 001 104
  • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00
Prezent - Dobrehaki.pl

Haki holownicze AUTO-HAK - opinie klientów i nasza własna

Data dodania: 07-04-2017

Auto-Hak to największy polski producent haków holowniczych. Chcieliśmy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat produktów tej firmy. Od kilku lat jesteśmy ich dystrybutorem, dlatego mamy nadzieję, że nasza opinia będzie dla Was wartościowa i wiążąca.


auto-hak logo


Z czego słyną haki marki AUTO-HAK?

Z czego słyną haki słupskiego Auto-Haka? Po pierwsze z bardzo precyzyjnego i estetycznego wykonania. Po drugie z łatwości montażu. Po trzecie z bardzo dobrego zabezpieczenia przed korozją. Stosowana przez tego producenta metoda malowania haków sprzyja wieloletniemu, bezproblemowemu użytkowaniu haków. 


automat pionowy Auto-Hak
 

Konstrukcja haków AUTO-HAKA

Haki Auto-Haka - jak już wspomnieliśmy - charakteryzują się dużą łatwością montażu. Dzięki temu mają one swoich wielu zwolenników. Od haków konkurencji różnią się nieco konstrukcją. Np. większość haków marki Steinhof ma uchwyty montażowe zespolone na stałe z belką haka. W Auto-Haku (z reguły) stanowią one oddzielny element. Dla wielu mechaników jest to spora zaleta - dzięki temu mają więcej swobody podczas montażu.   

rysunek techniczny hak Auto-Hak

Co znajdziemy w ofercie firmy AUTO-HAK?

W ofercie firmy Auto-Hak znajdziemy haki z kulą przykręcaną oraz haki wypinane. Prostsza wersja tych ostatnich to haki półautomatyczne. Wyposażone zostały w mechanizm umożliwiający szybkie wypięcie kuli bez użycia dodatkowych narzędzi. W celu zdemontowania kuli wystarczy wyciągnąć zawleczkę, a następnie aktywować specjalną dźwignię. Haki automatyczne posiadają nieco inny mechanizm wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe (zamek na kluczyk). W ofercie firmy Auto-Hak znajdziemy ponadto kule kute, zaczepy do przyczep, stopnie i wiele innych akcesoriów hakowych. 

półautomat Auto-Hak

Ceny haków AUTO-HAKA

Auto-Hak to największy producent haków holowniczych w Polsce. Mimo to cena jego produktów nie odbiega w sposób znaczący od konkurencji. Haki z kulą przykręcaną bywają nieraz nawet tańsze od polskiej konkurencji. Ceny Auto-Haka wypadają bardzo dobrze w porównaniu z produktami zagranicznymi. Decydując się na hak Auto-Haka otrzymujemy bardzo solidny hak za rozsądną cenę - w jakości porównywalnej do produktów zagranicznych. Oczywiście jeśli chcecie kupić tańszy hak, bez problemu kupicie. Musicie się jednak liczyć z niższą jakością oraz trudnościami montażowymi.  

 

Proces produkcyjny

Lepiej od słów przemawia obraz. Dlatego jeśli jesteście ciekawi, jak przebiega proces produkcyjny w fabryce słupskiego Auto-Haka, zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu. 
 
  

Jeśli jesteście zainteresowani hakami polskiego Auto-Haka, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Wystarczy kliknąć w znajdujący się obok link: https://www.dobrehaki.pl/haki-holownicze-c-1.html

 

Dziękujemy za uwagę!
Zespół DobreHaki.pl
    
Przejdź do strony głównej