DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
727 001 104
727 001 105
1 » Montaże2

Wyszukaj hak

Kontakt

 • DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 7441462383
 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:727 001 104
  727 001 105
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

MontażeMontaż haka holowniczego Ford Galaxy mk1

04-01-2018
Montaż haka holowniczego Ford Galaxy to kolejna z opisywanych relacji z montażu. Ten rodzinny van który odwiedził nasz warsztat pochodził z 1999 roku. Samochody które mają kilkanaście lat za sobą przyjmowaliśmy w średnich humorach i nie inaczej było w tym przypadku. Podwozia takich samochodów trzeba dokładnie sprawdzać przed montażem, całe szczęście że korozja w tym egzemplarzu była tylko na zewnętrznych poszyciach. Po konsultacji z klientem postanowiliśmy zamonotwać hak Polskiej firmy Auto Hak ze Słupska w wersji poziomego Automatu C33A. Wiązka użyta do kompletu to uniwersalna wiązka elektryczna bez modułu model UNI7. 
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Opel Insignia

04-01-2018
Tym razem mieliśmy okazję gościć na warsztacie typową klasę premium. Mowa tu o samochodzie Opel Insignia pochodzący z 2016 roku. Klient przyjechał z prośbą by wyposażyć się w hak wysokiej jakości jak na klasę premium przystało. Po kilku propozycjach wybór padł na hak Polskiej firmy Auto Hak ze Słupska model E52V w wersji automatycznie demontowanej pionowo.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Opel Vectra C

03-01-2018
Dziś mieliśmy okazję gościć w naszym warsztacie coraz bardziej popularny na naszych drogach model Opla mianowicie mowa o modelu Vectra z serii C. Dzięki zastosowanym mocnym jednostką napędowym diesla, ten model cieszy się sporą popularnością wśród kierowców. Ceny tego auta nieco spadły, więc jest to godna i ciekawa propozycja do rozważenia.
Przeczytaj całość

Samodzielny montaż haka holowniczego Renault Grand Modus

02-01-2018
Samodzielny montaż haka holowniczego Renault Grand Modus jest jak najbardziej możliwy i prosty do wykonania czym świadczy mail z załączonymi zdjęciami, który przysłał nam jeden z zadowolonych klientów. Po zakupie haka na naszej stronie postanowił sam zamontować go we własnym zakresie i podzielić się z nami krótką relacją z zakupu, jego obsługi i także zdjęciami z montażu haka.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Peugeot 407 SW

06-12-2017
Dziś przedstawię sposób na montaż haka holowniczego Peugeot 407 SW, czyli francuski "lew" w wersji kombi. Tym lekko rodzinnym samochodem do naszego warsztatu przyjechała urocza klientka z prośbą o dobranie odpowiedniego haka i jego montaż. Po kilku propozycjach rynkowych padł wybór na hak Polskiego producenta Auto-Hak który jest przeznaczony do tego modelu samochodu, mianowicie mowa o haku o znaczeniu katalogowym P33. Hak z odkręcana kula na dwie śruby jest naprawdę solidnie wykonany ale do tego przyzwyczaił nas już producent ze Słupska więc nie będę się szerzej na ten temat rozpisywał.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Renault Scenic II Auto-Hak G45

05-12-2017
Montaż haka holowniczego Renault Scenic II to nasze kolejne warsztatowe wyzwanie. Klient po krótkiej konsultacji z nami zdecydował się na sprawdzony Polski hak holowniczy marki Auto Hak ze Słupska. Dedykowany do tego modelu auta zestaw w modelu odkręcanym - G45, hak charakteryzuje się uchylnym gniazdem haka holowniczego oraz dobrym i solidnym wykonaniem. Samochód ma już swój wiek i najlepsze lata za sobą, więc klient zdecydował się nie przesadzać i zamontować wiązkę uniwersalną UNI8. Jest ona wystarczająca, gdyż głównym zadaniem holowniczym tego haka jest przewożenie bagażnika rowerowego a dokładniej platformy Peruzzo Siena którą klient zakupił również na dobrehaki.pl i użytkował już wcześniej na poprzednim pojeździe.
Przeczytaj całość

Samodzielny montaż haka holowniczego Ford Focus

19-09-2017
Samodzielny montaż haka holowniczego Ford Focus jest jak najbardziej możliwy i prosty do wykonania o czym świadczy poniższy tekst który przysłał nam jeden z zadowolonych klientów. Po zakupie haka na naszej stronie postanowił sam zamontować go we własnym zakresie i podzielić się z nami krótką relacją z zakupu, jego obsługi i także zdjęciami z montażu haka. Poniżej przedstawiamy wiadomość jaką dostaliśmy na firmowego maila
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Volvo V70

08-08-2017
Dziś przedstawiamy montaż haka holowniczego Volvo V70 które jest dość "świeże" gdyż prezentowany model pochodzi z 2012 roku i dodatkowo fabrykę opuściło w topowej wersji R-Design. Klient od początku zdecydowany był na produkt najwyższej klasy dlatego zainteresowany był głównie automatem wypinanym pionowo. Jedynym producentem produkującym hak holowniczy który pasuje do wersji R-Design jest Polski producent z Tarnowa firma Steinhof.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Audi A4 Allroad

19-07-2017
Dziś przedstawiamy montaż haka holowniczego Audi A4 Allroad pochodzący z 2009 roku czyli już wersja B8. Prezentowane przez nas Audi jest najlepiej wyposażoną wersją A4. Dlatego też nie było kompromisów przy wyborze haka holowniczego, miał być wybrany z najwyższej półki. Klient zdecydował się na jedyną opcje do tego auta w ofercie. Mowa tu o Niemieckiej marce Westfalia która na rynku haków jest od ponad 80-lat a początki firmy sięgają nawet XIX wieku.
Przeczytaj całość

Montaż haka holowniczego Honda CRV krok po kroku

04-07-2017
Dziś przedstawię sposób na montaż haka holowniczego Honda CRV pochodzący z 2009 roku. Prezentowany samochód jest świeżo po zakupie i klient zdeklarował potrzebę wożenia rowerów na platformie rowerowej montowanej na kuli haka. Po szybkiej konsultacji z klientem, wybór padł na hak polskiego producenta mianowicie mowa tu o haku Steinhof H-057 i do tego zestawu poleciliśmy wiązkę dedykowana firmy Auto Hak w wersji 13 PIN.
Przeczytaj całość

Zadzwoń