DobreHaki.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
727 001 104
» Haki holownicze

Wyszukaj hak

Kontakt

 • DOBREHAKI.PL
  al. M.B. Fatimskiej 16, Tarnów
  NIP: 7441462383
 • E-mail:info@dobrehaki.pl
 • Telefon:727 001 104
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-17:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Opinie o produktach

Haki holownicze

Haki holownicze W sklepie DobreHaki.pl znajdziesz

haki holownicze

do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych oraz wiązki elektryczne i moduły haka. Nie musisz już szukać haka do samochodu jeżdżąc po sklepach motoryzacyjnych czy serwisach, które nie zawsze specjalizują się w tej tematyce i dla których montaż haka holowniczego to nieznany temat.
Nasza firma specjalizuje się w hakach do samochodów, od ponad 10 lat i swoim doświadczeniem w zakresie auto haków chętnie się dzielimy. Możesz liczyć na naszą pomoc przy wyborze haka do auta, powiemy Ci czy potrzebny jest moduł haka, a także wspieramy technicznie w trakcie samodzielnej instalacji. Dobrze jest mieć taki hak w aucie, bo holowanie przyczepy czy transport bagażnika na rowery nie będzie już problemem. Z pomocą poniższej wyszukiwarki z łatwością znajdziesz odpowiedni produkt a w przypadku pytań skontaktuj się z nami! Lubimy pomagać.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Nasz sklep przedstawia profesjonalne haki holownicze, które sprawdziliśmy przez lata pracy w branży haków holowniczych, która rozwija się coraz bardziej - coraz więcej naszych rodaków organizuje sobie przyczepę do przewożenia różnych ładunków. Nie warto oszczędzać na haku holowniczym, warto wybierać markowe produkty znanych producentów, które gwarantują łatwy montaż, odpowiednią wytrzymałość i zabezpieczenie antykorozyjne. Największym i niewątpliwie najlepszym producentem haków w Polsce jest Auto-Hak ze Słupska, którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce i Europie. Wszystkie haki holownicze z Auto-Haka mają homologację europejską E20 lub e20, co jest gwarancją wysokiej jakości haków. Tanie haki holownicze niewiadomego pochodzenia oferowane na Allegro nie zapewniają bezpieczeństwa i stwarzają zagrożenie na drodze.